Najlepsze SEO i pozycjonowanie strony – jaka cena, oferta, czy warto?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługi pozycjonowania. U nas płacisz tylko za wyniki, jeśli ich nie ma – nic nie płacisz. Poniższy cennik obowiązuje od momentu uzyskania pozycji top 10 w Google dla ustalonych w umowie fraz kluczowych. Przemyślany wybór oferty zapewni Tobie najlepszą usługę pozycjonowania, gdzie wszystkie zabiegi SEO są wykonywane przez specjalistów, którzy mają udokumentowane sukcesy.

Zobacz naszą ofertę pozycjonowania według legalnych zasad SEO

Podstawowy Pakiet Zielony Medium Pakiet Niebieski Hard SEO Pakiet Złoty
Zalety:

✔ Pozycjonowanie do 10 fraz
✔ Optymalizacja strony internetowej
✔ Poprawa tekstów (15)
✔ Audyt SEO
✔ Poprawa przekierowań w htaccess
✔ Poprawa robots.txt
✔ 3 darmowe dodatkowe podstrony według zasad SEO

 

Zalety:

✔ Pozycjonowanie do 20 fraz
✔ Optymalizacja strony internetowej
✔ Poprawa tekstów (50)
✔ Audyt SEO
✔ Poprawa przekierowań w htaccess
✔ Poprawa robots.txt
✔ 5 darmowych dodatkowych podstron według zasad SEO
✔ Promocja w mapach Google
✔ Long Tail – nielimitowana ilość słów kluczowych
✔ 4 filmy reklamowo-informacyjnych na YouTube
✔ Rejestracja w Mapach Google

Zalety:

✔ Pozycjonowanie do 40 fraz
✔ Optymalizacja strony internetowej
✔ Poprawa tekstów (60)
✔ Audyt SEO
✔ Poprawa przekierowań w htaccess
✔ Poprawa robots.txt
✔ 15 darmowych dodatkowych podstron według zasad SEO
✔ Promocja w mapach Google
✔ Long Tail – nielimitowana ilość słów kluczowych
✔ Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
✔ 7 filmów reklamowo-informacyjnych na YouTube
✔ Rich Snippets w/g schema.org

Wady:
dla mniejszych serwisów (do 15 podstron)
Wady:
dla średnich serwisów (do 50 podstron)
Wady:
dosyć wysoka cena
Cena: 190 zł Cena: 690 zł Cena: 990 zł

🍀Dlaczego jest to najlepsze pozycjonowanie?

Nasza oferta jest efektem wieloletnich praktyk, które pokazały, że Google nie działa już tak jak kiedyś. Obecnym trendem w SEO jest tworzenie treści, która angażuje czytelnika (engagement rate) i na podstawie tego parametru ustalana jest pozycja w rankingu wyszukiwarki. Zatem najlepsze pozycje uzyska ta witryna, której treść najbardziej wciąga odbiorcę i zachęca do eksploracji całej domeny.

Linkowanie domeny pozycjonowanej nadal jest ważne, o czym pisaliśmy tutaj, ale jest to obecnie praktyka drugo lub trzecioplanowa. Bowiem Google już wiele lat temu obiecywało, że odejdzie od metodologii opartej na tworzeniu rankingu na podstawie linków.

Zatem nasze pozycjonowanie witryny opiera się zatem na optymalizacji serwisu i stworzeniu angażującej treści oraz na rozważnym linkowaniu z serwisów tematycznych.

💰Skoro nic nie płacę, to na czym zarabiacie?

Codziennie zgłaszają się do nas osoby z zapytaniem o pozycjonowanie strony. Jednak w większości przypadków, nie możemy podjąć się tego zadania, gdyż wymagałoby to wdrożenia nielegalnych zasad SEO (zabronionych przez Google). Wówczas uzyskane pozycje zostałyby utracone po roku czasu, a serwis zostałby ofiltrowany lub dostałby bana w wyszukiwarce. U nas stosujemy tylko tzw. white hat seo, czyli pozycjonujemy bezpiecznie, wolniej, ale na długo.

Nasi klienci nie muszą się martwić, że czeka ich rachunek za usługi SEO. Na początku ustalamy, co możemy zrobić dla strony (w ustalonej cenie). Dopiero po osiągnięciu pozycji, zostaje naliczana opłata zgodna z umową. Mamy też wiele planów zniżkowych i bezpłatnych miesięcy ;-)

wyscig-seo
Pozycjonowanie to wyścig w rankingu wyszukiwarki. Wygrywają ci, co potrafią stworzyć angażujące treści!

Jak długo trwa wypozycjonowanie strony?

To pytanie pojawia się bardzo często i żaden prof15esjonalista nie poda terminu, w jakim można uzyskać oczekiwane pozycje. Zazwyczaj stosujemy widełki i na proste frazy przewidujemy okres 2-4 miesięcy, na średnie frazy: 4-6 i na trudne od 12 – 15 miesięcy. Staramy się, jak najszybciej uzyskać najlepsze wyniki, ale pośpiech w przypadku SEO jest poważnym zagrożeniem.

Co oznacza optymalizacja i audyt SEO w waszej ofercie?

Optymalizacja polega na dostosowaniu strony internetowej do obowiązujących zasad SEO. Zatem poprawiamy format linków na stronie klienta, meta tagi (opisy itp), zmieniamy niektóre teksty na stronie, poprawiamy stopkę i wiele więcej 😉 Audyt jest etapem początkowym, w którym wskazujemy, co jest niedopuszczalne i co obniża pozycję strony w rankingu.

Wiedzę o pozycjonowaniu czerpiemy od najlepszych. W SEO jesteśmy od 2005 roku!

Po co mi filmy reklamowe na YouTube?

Oprócz SEO zajmujemy się marketingiem i tworzymy filmiki informacyjne dla naszych klientów. Są to materiały wysokie jakości, gdzie czytamy ofertę ze strony pozycjonowanej, dodajemy grafiki. Tym samym otrzymujesz dodatkowe źródło ruchu do swojej strony, dodatkowy link i świetny materiał na Facebooka.

Czy pozycjonowanie jest trwałe?

Pozycjonowane przez nas strony mają dobry profil linków na zawsze. Bo są to, po prostu dobre linki, których nie penalizuje Google. Nasz audyt seo sprawia, że wykrywamy błędy i je poprawiamy na zawsze. Czyli efekt jest stały.

Jakie usługi dodatkowe wchodzą w skład oferty pozycjonowania?

Copywriting Tworzymy profesjonalne teksty na strony internetowe zgodne z zasadami SEO. Są to materiały wysokiej jakości, które są atrakcyjne również dla czytelnika. Nasze artykuły są dobrane do profilu odbiorców witryny i stanowią integralną część serwisu.
Obsługa Facebooka i Twittera Piszemy teksty, wstawiamy grafiki i utrzymujemy kontakt z fanami. Dostosowujemy się do tematyki Fanpage i odpowiadamy na komentarze.
Filmy informacyjne na YouTube Tworzymy materiały audio-video, które reklamują stronę lub wyjaśniają wybrane zagadnienia. Filmiki można zamieścić na swoje witrynie, co poprawia jakość SEO i uatrakcyjnia witrynę.
Infografiki W złotym pakiecie tworzymy infografiki na stronie klienta, które wpływają na atrakcyjność strony i są bardzo lubiane przez Google. Najpierw robimy rozeznanie, a potem proponujemy nasze infografiki. Zazwyczaj każdy jest zadowolony 😉

Jakie są opinie o naszych usługach pozycjonowania?

“Poprosili mnie bym napisała opinie, więc piszę, w sumie z przyjemnością, bo moja strona o rzeźbach zyskała 350 procentowy wzrost ruchu. Nie wiem, co dokładnie mi robiono (tzn mojej stronie) ale jestem zadowolona. Cena dobra, mam najtańszy pakiet i polecam!”

“U mnie trwało to długo, ale po roku są niezłe pozycje i mam filmiki na stronie. Polecam, bo płaci się za efekt!”

“Dobry audyt mi zrobili i w rezultacie założyli nową stronę. To było za darmo i opłacało się, bo teraz mam dwie domeny i ta ich jest w top 10 w Google!”

Jak wygląda umowa, do czego mnie zobowiązuje?

U nas, proponujemy opłaty miesięczne (ceny powyżej) zależne wyłącznie od efektów pozycjonowania. Zatem zleceniodawca płaci w momencie, gdy jego strona znajduje się na konkretnych pozycjach ustalonych wcześniej w umowie. Uznaje się, ze jest to zdecydowanie bardziej korzystne dla zleceniodawcy, który w przypadku braku konkretnych wyników, nie musi nic płacić wykonującemu pozycjonowanie. My jesteśmy zobowiązani do wykonywania swojej pracy, nawet w przypadku braku efektów, co w początkowym okresie procesu pozycjonowania może mieć dosyć często miejsce.

Dlatego proponujemy zawarcie umowy na dłuższy okres (minimum 12 miesięcy) bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. W przypadku naszego modelu rozliczeń jest to dosyć logiczne w odniesieniu do pozycjonowania, które jest pracą długofalową i której efekty przychodzą dopiero po pewnym czasie.

Główne zalety naszej oferty

  • tylko legalne pozycjonowanie;
  • dużo dodatkowych usług;
  • solidny audyt, a potem poprawki serwisu;
  • płacisz za efekty,
  • tworzymy dodatkowe strony na dodatkowych domenach (gratis).

Poniżej nasza audycja o zmianach w algorytmie. Zapraszamy!